Základní kurz prorocké služby

Základní kurz prorocké služby
s videolekcemi na USB disku

Kris Vallotton                                 450 Kč

Jste-li křesťané, žije ve vás Duch svatý a máte přístup ke všem jeho nadpřirozeným darům včetně daru proroctví. Ten není vyhrazen jen pro elitní skupinu věřících. V posledních dnech je Duch svatý vylit na každého a to se projevuje i obnovou prorocké služby v církvi. Kniha doplněná o USB disk s videolekcemi autora je skutečně praktickým průvodcem pro vstup do prorocké služby. Připravte se na to slyšet novým způsobem Boží hlas, promlouvat jeho slovo s mocí a přinášet nebeskou naději a život. Kniha spolu s videolekcemi je ideální pro osobní studium, skupinku či biblické hodiny. 

Rok vydání: 2019, brožovaná, barevná, výška: 28 cm, šířka: 21,6 cm, 127 stran
USB disk 4Gb, 8 videolekcí, formát MP4, české titulky
ISBN: 978-80-907707-0-6

Autor knihy Kris Vallotton je zkušeným a světově uznávaným prorockým vedoucím církve Bethel v Kalifornii a ředitelem Biblické školy nadpřirozené služby v Reddingu.

"Začtěte se do této knihy! Naložte se do ní a naučte se z ní vše, co můžete. Pak vyjděte ze čtyřech stěn svého sboru, otevřete ústa a nechte Ducha svatého, aby je naplnil. Udělejte to kvůli Ježíši!"

Dr. James W. Goll, uznávaný prorok a autor

"Tímto školením jsme prošli v rámci biblických hodin v naší církvi a výsledkem bylo zřetelné oživení zájmu o proroctví a vstup několika nových lidí do této služby. Jsem moc rád, že součástí knihy je i video, protože kromě teologie zprostředkovává také atmosféru a kulturu církve Bethel, odkud materiál pochází. Myslím, že v češtině není k dispozici srovnatelný materiál o prorocké službě."

Mgr. Jan Folbrecht, pastor HOPE ČB

Maloobchodní cena: 450 Kč (kniha + USB s videolekcemi)

Za zvýhodněnou cenu 2 450 Kč pro pořádání prorockých seminářů a biblických hodin nabízíme 10 knih + 1 USB disk s videolekcemi!


Objednejte si prorocký kurz pro vaši církev

Pokud byste měli zájem, můžeme k vám přijet s video materiály a uspořádat u vás jednodenní kurz s praktickými prorockými cvičeními. Tento kurz už proběhl několikrát u nás v církvi a i mimo - byli jsme na návštěvě v Brně. Většinou to zabere sobotu od 10 do 18h s pauzami na svačinu a oběd. V rámci tohoto kurzu se projde téměř celá kniha a téměř všechna videa (80%).

Pokud si nás chcete pozvat, tak nám prosím napište na sborový email sbor@hope-cb.cz a nebo zavolejte Honzovi Folbrechtovi (pastorovi sboru) na číslo uvedené v kontaktech (na první straně). Děkujeme :)


Objednávkový formulář

Objednávejte přes následující formulář nebo mailem na adrese sbor@hope-cb.cz. Platba dobírkou při vyzvednutí zásilky.